blog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(95)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy gustav.bikestats.pl

linki

Wpisy archiwalne w miesiącu

Czerwiec, 2015

Dystans całkowity:1953.81 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:77:16
Średnia prędkość:25.29 km/h
Maksymalna prędkość:68.00 km/h
Suma podjazdów:5234 m
Liczba aktywności:16
Średnio na aktywność:122.11 km i 4h 49m
Więcej statystyk

Po gmina, gmineczka, gminunia... ;]

Sobota, 27 czerwca 2015 Kategoria c) Gryfny klank [300-499km]
Km: 416.52 Km teren: 0.00 Czas: 16:05 km/h: 25.90
Pr. maks.: 56.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: 2234m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
Cały tydziyń w robocie, na nic czasu, nawet niy miołech kiedy zaplanować grubego gminobranio, beztoż pozostała yno jedna opcja - opcjonalnie podjechać do Wrocławia po jedna gmina nad tym że miastym, żeby uzupełnić ta bioło wnynka w ścianie planowanego gminnego zielonego monolitu :> Z Pawłym ugodołech se o 12 w Raciborzu, ale wyjechołech o 20min za późno, bo trocha mi zetrwało przeserwisowanie napyndu w kole. Dojyżdżom do ronda w ww. mieście i jaakoooo akcjaaaa :D :D Na rondo zagalopowała se (i to dosłownie) jakoś baba na koniu i wdupiła se w auto, w ta żółto panda hahaha jo już tam zejscany ze śmiychu :D :D
Koń na rondzie :D
Koń na rondzie :D © gustav

Przijyżdżom pod przistanek i tam czeko już Paweł na trekingu. W końcu jesz szansa, że na podjazdach nie bydzie mi odjyżdżoł hehe.
Se jadymy pomału
Se jadymy pomału © gustav

Na 82km na tanksztela po woda.
Tanksztela przi A4
Tanksztela przi A4 © gustav

Warunki pogodowe - masa chmur i wiatr cały czos w naszo strona... Wioło z NW. Ale ogónie ciepło, 25-26st.
South Route 45
South Route 45 © gustav

Kołoczyk hehe
Kołoczyk hehe © gustav

Niby chmury, mżawka, a ciepło
Niby chmury, mżawka, a ciepło © gustav

W Brzegu zjazd do lidla na zakupy. I już gazetka o nadchodzoncym tygodniu rowerowym :)) Fajno kurtka na dyszcz za 55zł, a jo chcioł zamówić specjalno za 200zł... jakiś sugestie?

No a trasa do Wrocka zróżnicowano pod wzglyndym tympa, głównie skuli jazdy pod wiatr. Roz ledwo co 20km/h, roz pod 30 hmm... Ale średnio była 27.8 przi tym znaku :)
Wjazd do Wrocka
Wjazd do Wrocka © gustav

Od razu po planowano gmina. No bo rok tymu niy szło do nij trefić eheh..
West Wall - 100% !!
West Wall - 100% !! © gustav

Dobre, 19:20, a my nie wiedzieli, czy sklepy som otwarte do 20 czy 21, beztoż gipki szpil nazot na cyntrum szukać żywnościowyj tanksztele :> Na szczyńscie po 15min znaleźlimy.

2  bagiety czosnkowe, 7 żymł i 2 czekolady hehe
Zapasy na noc... ;D
Zapasy na noc... ;D © gustav

No i na rynek szukać jakijś miejscówki, coby pojejść konkretnie.
Kajś w cyntrum
Kajś w cyntrum © gustav

Panorama na rynku
Panorama na rynku © gustav

Jakiś na rynku
Jakiś na rynku © gustav

Tfoje oszy som hipnotajzin :D
Tfoje oszy som hipnotajzin :D © gustav


Tela jedzynio za 10zł !!

Tela jedzynio za 10zł !! © gustav

Przi fontannie
Przi fontannie © gustav

Wyjyżdżomy z Wrocka i do Brzegu trzimiymy tympo pod 30km/h. Ale najgorsze - że powinnimy jechać z wiatrym, a tu lipton - tak jakby tyn wiatr lekko zaś w nas wioł... :\ W Brzegu jeszcze na tanksztela po woda. I kierujymy ze na Nysa z wiadomych wzglyndów :D Ale odcinek do owego miasta już na spokojnie. I już zaczło kropic lekko.. A w Nysie drogi mokre fest. Dojyżdżomy na Optima i brak znajomych twarzy, bo jakiś gościu za ladom siedzioł. Czyli nici z darmowych hot-dogów eehhh. I już zaczło mocnij padać. Tympyraturka ze 14st. No nic - worki na śmieci w buty, bo co zrobić. I po 3 min. wyjazdu już przestoło padać lol. Trocha mżawki zaś.

Prox na full power - ogiyń!!
Wyjazd z Prudnika
Wyjazd z Prudnika © gustav

Potym już zadupiami na Racibórz. Piyrwszy abo drugi roz jechołech tym wariantym nazot, beztoż zamiast jechać cały czas DW417, to jechalimy tyż na Racibórz, ale DW416. Czyli 5,5km w gratisie.
Poranek na DK38
Poranek na DK38 © gustav

W Raciborzu zaś na tanksztela po pepsi i zjeść ze 2 żymły. Jo już był... ;]
Taaa... faza total
Taaa... faza total © gustav

Żegnom se z Pawłym na skrziżowaniu i jada dalij walczyć. Kurde ale ta pepsi postawiła mie na nogi:) Ze stanu depresyjnego to prawie czasówka robiłech, a tak na poważnie to rychtyk fajnie se pyndalowało. No i tyż cały czas w uszach "we can make the world stop" :) power +200. W doma równo o 8-yj.

416km i jedna gmina :D I na Giancie już 5000km :>


robota...

Piątek, 26 czerwca 2015
Km: 36.25 Km teren: 0.00 Czas: 01:45 km/h: 20.71
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
Ogólnie kilometrażowo lipa, bo niy było czasu. Ale żeby sam tak pusto niy było... Foto z pauzy w robocie ;]
Trzecie śniodanie
Trzecie śniodanie © gustav

Może se jutro co odrobi..

VI Ślonski Maraton

Niedziela, 21 czerwca 2015 Kategoria d) Papa gore [500-699km]
Km: 509.40 Km teren: 0.00 Czas: 18:40 km/h: 27.29
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: 12.0°C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: 3000m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
Ogólnie mom zol i ledwo kontaktuja :P Beztoż fest krótki opis zapoznawczy, kiery jutro prawidłowo z-edytuja :> Hardkorowy maraton, rekordowo średnio na 500km [i to na MTB!!] i ogólnie pogoda niyzbyt... tzn. ledwo co 10st. i konkretny dyszcz na poczontku i pod koniec. Jak jutro przijada do roboty i niy dostana upomniynio za pogorszone właściwości mojigo chodzynio, to bydzie fajnie. Dostołech puchar[ek] i 5szt. torebek herbaty... Niy wygrołech nic w loterii (a tak chciołech szosa marki Romet za 1800zł..;]).

EDIT:

W robocie przeżyłech jakoś, ogólnie żyja, oddychom, nawet już mom smaka na jedzyni (eheh...), wiync wypadałoby sam co naszkryflać.

Tak wiync VI Ślonski Maraton "domowy" - w zasadzie jedyno przewidziano impreza w mojij dziedzinie na tyn rok :) Z powodu braku szosy, trza było jechać tym, co miołech, czyli Talonym. Jakbych mioł szosa - wybrołbych 600km, bo 500 to już niy ma wyzwanie na tego typu trasie. Ale że mom do dyspozycji 14kg mtb [niyzaładowane] - to 500km było do mie jednak wyzwaniym :)

Przijechołech 2km do Pawła pod blok i jechalimy wyjontkowo autym te 14km na start. Jak wyjyżdżołech z doma - ulywa. Ale po 500m przestoło... A u Pawła pod blokiym sucho!
No to jadymy w piekło!
No to jadymy w piekło! © gustav

Ogólnie wielkij fotorelacji niy bydzie, bo masa fociszy idzie znalyź we internecie, abo na srejsbuku na grupie z tegoż maratonu hehe.

Ciekawe, co ludzie se myśleli... ;]
Jedyne MTB na 500+km
Jedyne MTB na 500+km © gustav

20min przed startym jeszcze gipko do lewiatana po jedzyni, bo na tych nudlach co w doma pojodłech, to daleko bych niy ujechoł. I gynał zza ściany wylazła reporterka z radia w celu przeprowadzynio wywiadu hehe

4. Play: https://www.radio90.pl/po-raz-pierwszy-wyruszyli-z...

Start krejzoli
Start krejzoli © gustav

No i co - jo startowołech w 3. grupie o 15:10. Zaczynało ciut ciut kropić...

Trasa: http://www.gokir-mszana.pl/sokol/2015/trasa.html

1. pyntla:

Start o dziwo zbyt spokojny, jak na szosowo ekipa, yno jedyn gościu od razu uciykł. Jo w zasadzie do punktu kontrolnego na 62.km w Raciborzu, byłech na pozycjach 2-4. Ale jakoś mie to niy dziwiło - jak sie mo jakoś forma, to 500/24 na szosie i jeszcze na takij łatwyj trasie to niy ma wyczyn... wiync se jechali bez szarpanio. Już na wjeździe do Czech zaczło loć! I z kożdym metrym coroz mocnij... Jeszcze do tego tympyratura 13 st. i momy fajno impreza... bryle miołech zaparowane, w szczewikach basyn, ale niy było czasu, żeby se oblyc przeciwdyszczowe ubrania... A że tympo było godne, to jakoś tego zimna niy odczuwołech heh.. Deszcz przestoł padać w okolicach Gorzyc, na wjeździe na DK78. Dopiyro hardokr se zaczył na wyjeździe z raciborskigo punktu. 2min czekołech, aż se miejsce w kiblu zwolni i jak wlozłech już na koło i wjechołech na trasa, to cały peleton 300m przedy mnom... Ile sił w szłapach jechołech i dogoniłech ufff :D No ale to były typki na 300km... W cyntrum miasta dopiyro chycilimy mojo grupa. I co se wtedy dzioło???? Gustav na MTB na przodzie peletonu, a za nim dobre 15 typków na SZOSACH... i prowadziłech aż do wylotu z tego Raciborza, średnio lekko 35... Fest niyzrozumiałe dlo mie to było, czamu ŻODYN niy wyjechoł przedy mie... trasy niy znali? Zaczła se piyrwszo kiympka, stykło nawet 5% i już mie wszyscy wyprzedzali. 8kg szosy vs 16kg mtb, czyli 2x wiynkszo masa całego zestawu, 2x ciynższo masa rotujonco, 2x szersze opony... niy było grama szans... Do końca pyntli jechołech w towarzystwie gościa, kiery niy mioł parcia na bicie rekordów. Owo pyntla zrobiono w czasie netto 3:05, brutto 3:15. Rekord na 100km na mtb. Szłapy zgorane! Na końcu tyj pyntli [to był tyż start] to był jedyny yno bufet z jedzyniym. W Raciborzu podowali yno coś do picia. Zjodłech żymły do maksimum, ze 4 wziyłech na trasa i jazda. Aha - chciołech se fuzekle przemiynić na zapasowe, suche. Kajś mi wypadła abo co, jedna... Kurdeee! Gość z punktu żywieniowego zauważył mojo tragiczno sytuacja, to użyczył mi swoich. Napchołech jeszcze do szczewików sznuptychle abo inakszy - taszyntuchy (2 wersje chusteczek po naszymu hehe), bo wkładki jeszcze niy wyschły i pewno gipko mi by zaś zoki (inno wersja skarpet :P) se "namoczyły".

2. pyntla:

Wyjechołech na nia całkowicie som. Szłapy bolały, a najbardzij łydki hehe. Już jechołech swoim tympym, musiołech dychnyć i zregenerować se. Ale tympo było dobre. Na direk wyjeździe z punktu w Raciborzu wyruszom przed dwoma bbt-ourowcami. Dogonili mie dopiyro po 20km na wiynkszyj hopce. Abo jo zapierdzieloł, abo oni se jechali na lajcie.. :> Ale na zjeździe kajś tam ich dogoniłech hehe. A 3km przed końcym pyntli uciykłech im. Średnio na liczniku 30. Teraz serwowali na punkcie żurek i chlyb. Do pełna zatankowołech ;> Na trasa zaś ze 3 żymły. No i oblykłech se już nakolanniki, ochrona na kark, kominiarka na łeb, bo było 10-11st... ale jeszcze bez kurtki. I tyn gościu, co mi pożyczył swoi fuzekle, to znaloz ta moja jedno zagubiono ;D

3. pyntla:

Wyjechołech w towarzystwie gościa, co jechoł na 400km. Tympo mioł dobre; na prostych odcinkach to raczyj czyńścij to jo jechoł za nim, wiadomo WHY... A jo całkowicie był już zregenerowany po tyj 1. pyntli! Kurde kożdy podjazd na lajcie, nic mie niy bolało! I już se pojawiały piyrwsze myśli - jak dalij byda mioł taki tympo, to może atak na 600??!! Od Raciborza już jechołech som aż do końca pyntli. Zaś żurek do oporu z chlybym :P Uwaga - na tyj pyntli na trasie zjodłech yno jedna żymła! ogiyyyń :)) Ale wziyłech jeszcze ze 2 żymły na zapas, w sumie 4. A do picia to na punktach kafyj, tyj i najważniejsze - WYNGLE BEZ LIMITU :D :D jo sypoł po jakoś 100g do kożdego bidona haha a co se byda, coś za te wpisowe trza mieć niy? :> Średnio 29 z ułamkiym

4. pyntla:

Ponownie som. Drogi mokrawe, musiało zaś padać. Tympyratura dalij w okolicach 10st. A jo dalij bez kurtki, yno koszulka termo + kolarsko. Bo cały czas jechołech w miara gipko = niy było mi nic a nic zima. Bo dalij z nadziejom, że te 600 jest realne. Kurde, jo tu piyrw z planym, że jak zrobia 500 w 23h 59min, to bydzie fest zajembiście, a tu już mi 600 chodzi po łepie... niynormalne. Ale nic mi [jeszcze] niy dolegało, byłech zmotywowany pierońsko!!! warunki pogodowe [jeszcze] prawie że idealne na bicie rekordów, brak o dziwo mocniejszego wiatru... Nooo i na mniejwiyncyj 350.km zaczyły mie już zauważalnie boleć szłapy, a konkretnie 4-głowe... Jaaa gustav, no to mosz po rekordzie chyba :D Mimo to punkt w Raciborzu gipko załatwiony i dalij walczyłech. Ale zaczły se końcowe hopki i zaś coroz gorzyj.. ale mimo to 3 szosowców wyprzedziłech 0.o Dojechołech na punkt, a tam już Janekbike i Funio - obaj zrezygnowali z dalszyj jazdy. Jedyn problym z kolanym, drugi z 50km objazdym po Czechach... I już info, że nadchodzi dyszcz... Jo po tych 400km mioł aktualny czas jazdy brutto 15,5h! Średnio netto 28,8. Czyli jeszcze była teoretyczno nadzieja na 6 z przodu... ALE: miołech głód, godzina 6:40, była najwiynkszo wilgoć o tyj porze, 9-10st. A czynnik decydujoncy: robiło mi se niydobrze na widok jedzynio. Wziyłech mało porcja nudli, a i tak całego niy zjodłech... niy umiołech. I niy pojodłech se. Wiedziołech, że za 30km bydzie odcinka. Beztoż wziyłech na trasa max ile wlazło do zadnich kaps z koszulki: 3 żymły i 2 kreple.

5. pyntla:

Piyrwsze 2 podjazdy i decyzja: to je mojo ostatnio pyntla. Już czułech głód powoli, dopiyro po czeskij stronie zjodłech 2szt. "zapasu" z 5. Szłapy już dowalone na amyn. Przed Chałupkami zaczło zaś mocno loć. Wbiłech na przistanek i oblykłech cały przeciwdyszczowy arsynał. Włoncznie z dwoma warstwami worków na śmieci w szczewikach. Jechało se mimo to fajnie w tym dyszczu, ale jednak zmynczyni robiło swoje. Dokulołech se do Raciborza na głodzie.. i tam aż 40min pauzy. 10min. jodłech jedna mało żymła!!! normalnie niy umiołech se na to dziwać. Już mie organizatory grzecznie "wypraszali" :D w synsie - im dłużyj byda siedzioł, tym gorzyj dlo mie. Ale miołech jeszcze ponad 4h na zrobiynie 38km, także lajcik xDD I tako pogoda ciulato - roz słońce, roz deszczym nadupcało i tak na zmiana aż do końca. Na ostatnich 20km dopiyro czułech przemoczyni w szczewikach. Mijali mie wszyscy - niedzielni rowerzyści, 10-letni synek na pół-rozwalonym kole i cało reszta ekipy z maratonu... jo mioł morale na poziomie -800. Dojechołech na meta, ta pytla zrobiono w czasie lekko 5,5h, średnio spadła o 1,5km/h, czas brutto niycałe 22h. I tak dobrze. Potym zaro zaproszynie na bigos, pepsi... Niy miołech jako wrócić, cały mokry, a do rozdanio nagród 3h... trocha podzwoniłech po znajomych w celu transportu, ale brak rezultatu, beztoż... wróciłech du dom na kole... co zrobisz? nic niy zrobisz... 16km po hopkach, w 44min... depresja itd itp. W doma se ogarnyłech, 30min drzymki i na rozdanie z Pawłym autym. Ledwo co kontaktowołech.. Tragedia.

Ciekawe, czy jaki dyplom i foto prziślom hmm... Rok tymu cało ''pula'' była od razu. No i rok tymu wszystkigo było wiyncyj, a 20zł tanij heh; 3 punkty żywnościowe na 150km vs 1 punkt na 100km. I znacznie wiyncyj przewyższyń niż tera. I nawet pucharek był wiynkszy hyhyhy Ale co jak co - 4 pyntle i wiyncyj to już je za dużo. Może jakbych jechoł na szosie, to by było lepij ''na psychice''.

Nooo se mom puchar
Nooo se mom puchar © gustav

Drugi pucharek do kolekcje :)
Drugi pucharek do kolekcje :) © gustav


Zaległości

Sobota, 20 czerwca 2015
Km: 105.00 Km teren: 0.00 Czas: 04:30 km/h: 23.33
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
Robota, po Rybniku relaxxowo i epicki powrót z maratonu xD

Zapowiedź z rybnickigo rajdu

Wtorek, 16 czerwca 2015
Km: 38.87 Km teren: 0.00 Czas: 01:36 km/h: 24.29
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
Pełne wideo z niedzielnego relaxx'u (czyli 10. rybnickigo rajdu rowerowego ze średniom 10km/h ^^) w grupie 300 rowerzystów prawie ukończone :> To takie info dlo tych, kierym podołech linki WWW dlo mojij internetowyj działalności typu BS i YT hehe.

Ale HIT już je opublikowany, direkt tako zapowiedź :D :D 1700 wyświetlyn w 2 dni - łoooogiyyyyń :>km'y z roboty

Wideorelacja z rybnickiego rajdu rowerowego :>

Niedziela, 14 czerwca 2015
Km: 47.00 Km teren: 0.00 Czas: 03:00 km/h: 15.67
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
W stylu Jakubiszona, dodowom tyn wpis; 4 dni opóźniynio to może niy ma jeszcze, jak 8 miesiyncy (:D), ale wideo trza było ogranyć, a mało na to czasu było.


Wspólne słit focie
Wspólne słit focie © gustav

Tradycyjnie zrywomy asfalt
Tradycyjnie zrywomy asfalt © gustav

Nooo jo by jechoł np. przez Siewierz :))
Nooo jo by jechoł np. przez Siewierz :)) © gustav

Lasowe lasy
Lasowe lasy © gustav

Tako akcja o!
Tako akcja o! © gustav

Zaro bydzie nadupcać :D
Zaro bydzie nadupcać :D © gustav

Próby podtrzimanio paryzola :D
Próby podtrzimanio paryzola :D © gustav

W cyntrum KATAKLIZMU!
W cyntrum KATAKLIZMU! © gustav

Naturalne chłodziwo :D
Naturalne chłodziwo :D © gustav

Jedzonko.. jo bych musioł z 10 porcji zjejś... ;]
Jedzonko.. jo bych musioł z 10 porcji zjejś... ;] © gustav

Pyntla Sokoła z prysznicym

Niedziela, 14 czerwca 2015 Kategoria a) Szłapy rozgrzote [100-199km]
Km: 122.40 Km teren: 0.00 Czas: 04:18 km/h: 28.47
Pr. maks.: 55.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
Ostatni test tyj pyntli, tym razym w nocnym wydaniu. Z Pawłym ugodołech se o 23 na start. Przed wyjazdym wszamołech nudlowe wyngle do oporu. Było 22 stopnie, wiync letni strój wiadomo ;] Ale Paweł doł info, że być może zahoczymy o burza... Stykło wyjechać z Jastrzymbio i już zaczyło kropić. Na czeskim odcinku już padało, momyntami ciut mocnij. Ale że było 17-18 stopni... pyndalowało se że to tak ujmia - gryfnie ;] Basyn w szczewikach - no problemo hehe zimno niy odczuwalne w ogóle! przestało padać w okolicach Chałupek. Najwiynkszo średnio 29.2 na zjeździe z DK45 w Tworkowie. Zbliżoł se 80. 90. a nawet 100. kilometer a jooo??? Nic a nic głodny, baaa nawet power miołech nadziymski!! Piyrwszy roz tako sprawa! Miołech banana w asekuracji, ale nawet niy było chynci na zjedzyni go 0.o Dojechalimy pod blok Pawła, 120km zrobione, mocy jeszcze na niyjedyn sprint, a jo jeszcze bych mógł dokryncić z 10km na rekord "bez jedzynio" hehe O ile w bidonach byłoby coś jeszcze :D Niy no kurde jakiś progres jest, jeśli chodzi o te jedzyni. No chyba, że to zależy od dzisiejszyj idealnyj pogody do kryncynio, bo luft fest wilgotny i dalij 17 stopni, nawet o godzinie 3:30 :> Naliczyłech ze 13 podjazdów na tyj pyntli takich "spowolniajoncych" tzn. na kierych pryndkość na mtb < 20km/h hehe, czyli profil w zasadzie na rowerki czasowe.


Dni Rybnika na relaxxie ;]

Sobota, 13 czerwca 2015
Km: 63.42 Km teren: 0.00 Czas: 03:30 km/h: 18.12
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
Nad zalyw, do Rud i potym po mieście podziwać se na pierdoły z okazji Dni Rybnika.I najlepsze! Jeszcze nagrołech wystympy mimów, kiere wciepna sam pod wieczór :)

mało korekta

Sobota, 13 czerwca 2015
Km: 14.25 Km teren: 0.00 Czas: 00:40 km/h: 21.38
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
Teraz podstawki na som środek, a lampka na bok. I już podstawki se niy przesuwajom skuli mocowanio na ugiynciu kiery...  Wszystko upchane na styk, dobrze że jednak niy skracołech tego "kokpitu" hehehe :))


Wideorelacja z Lysej Hory! :))

Środa, 10 czerwca 2015
Km: 23.60 Km teren: 0.00 Czas: 01:00 km/h: 23.60
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: XC Custom Evolution Aktywność: Jazda na rowerze
Klikej sam tukej!

ps. bier popcorn :D

#epic
Cało ekipa: 10 Pro i 1 plażowicz
Cało ekipa: 10 Pro i 1 plażowicz © gustav

kategorie bloga

Moje rowery

Addict Blue 16417 km
Gravel Custom 5643 km
MTB Interceptor 6019 km
City Cadillac 1700 km
Avaine 8824 km
Giant TCR Advanced 2186 km
Custom 2.0 Essential 8839 km
FastBack 5.8 Custom 41880 km
XC Custom Evolution 18260 km
MTB Custom 15323 km
Haibike Speed RC 21452 km
Unibike Mirage 7536 km

szukaj

archiwum


Statystyki zbiorcze na stronę