blog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(95)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy gustav.bikestats.pl

linki

Wpisy archiwalne w miesiącu

Czerwiec, 2014

Dystans całkowity:2099.50 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:83:59
Średnia prędkość:25.00 km/h
Maksymalna prędkość:72.00 km/h
Liczba aktywności:21
Średnio na aktywność:99.98 km i 3h 59m
Więcej statystyk

V Maraton Ślonski - Sokół Radlin

Niedziela, 29 czerwca 2014 Kategoria c) Gryfny klank [300-499km]
Km: 462.70 Km teren: 0.00 Czas: 16:40 km/h: 27.76
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: Haibike Speed RC Aktywność: Jazda na rowerze
Czyli mój piyrwszy udział w życiu w poważnyj imprezie kolarskij z cyklu "UltraRajza" (czyli direkt coś dlo mnie hehe). W końcu miołech okazjo porównać swojo forma z rychtyk Tytanami w tyjże dziedzinie. Obrołech dystans 450km, bo:
- 150 i 300 to żodno satysfakcjo dlo mnie (chyba żebych cufalym zahoczył o podium.. dobry wic..)
- 600 w 24h jeszcze niy mojo liga (chyba, że za tirym hehe). Tyn dystans yno/aż 7 twardzieli ukończyło! Respekt!

Przed wyjazdym do Radlina (3km od chaty) obejrzołech se pogoda i tak: słonko w burzowyj atmosferze (czyli pierońskie wiatry z południa i dyszcz w różnorakij odmianie jak najbardzij bydom na miejscu ehh). Ale że niby szansa na opady była max. 10%, no to za cholera niy mo prawa być ulywy! Beztoż jo lontów anti-dyszcz nie broł żodnych.

Żodnych.

Wziyłech yno na noc sprawdzony zestaw: nakolanniki, chusta, kominiarka i bluza termo. Ryzyko dość ostre..
No i tyż niy jodełch obiodu. Yno wszamołech 5 ciastków, 2 kawy i tam mone coś jeszcze :>
Na start przijechołech 15:40. Ludzi masa - kole 150. Ze znajomych z BS'a byli: Funio, Janekbike, Tadzik1963 i Raptor8999 - z nim ugodołech sie na wspólne co najmij piyrwsze 2 pyntle spokojnym tympym. 

Fest było spokojnie...

Jo z racji mojij koszulki BS może byłech rozpoznany przez niekierych, ale jo innych prócz Waxmunda już niy kojarzył hehe.

Ogólnie to bydzie mój piyrwszy wpis z długij rajzy yno z jednym zdjynciym mojigo autorstwa (bo na maratonie każdo sekunda sie liczy! wiync kaj tam myśli o knipsowaniu):


Tela fotografów robiło nom foty przed startym, na trasie i nic fajnego niy umia znolyźć :/
Ale od czego jest np. Mroczny45 :))

Po symbolicznym kółeczku po Radlinie zostoło naszyj grupie ze 20min, wiync z racji, że wolołech mieć żołondek trocha zapełniony, to z Pawłym jechalimy do spożywczego.

Niy po cigarety abo % czy jakiś leconce w kulki emenememsy :D

Jo se kupił 2 bagietki i 4 kołoczki jakoś. Czego niy zjodłech - zostawiłech w mercedesie Pawła, żeby mieć jakiś zapas po skończonyj pyntli, jakby na punkcie było za mało owego jedzynio :P
Czorne chmury nadchodziły. Wszyscy już chyba mieli nasrane w galotach. Jo tyż :D Czamu niy wziyłech chocioż kurtki?! :D Ojj bydzie sie działo.
Taktyka - moga już te słowo wyciepać z mojigo słownika, jeśli chodzi o maratony. Jo mioł w planach piyrwsze 2 pyntle właśnie na spokojnie (średnio góra 26), a na ostatnij - otworci DRS'a i pyndalować wiela sie do! ^^ W końcu przeca w pagórkowatym terynie czasówki na takim dystansie jeszcze niy jechołech. Jechołech co prowda dwukrotnie ta pyntla i przi średnij 30 było czuć te hopki w szłapach.

17:40 wystartowała naszo 3. grupa. Za Wodzisławiym już średnio ze 33 :D ojojojoj Jedni gonili 2. grupa. Inni z Januszym na czele (w końcu koszulka BS zobowionzuje do czegoś hehe) tyż ostro pyndalowali. My z Pawłym troszyczka spokojnij. Noo i kajś w Pawłowicach już my ich dogonili.

"Janusz, kaj to tak gipko zadupczocie?!" :D

Odcinek na wiślance to był JEDYNY odcinek, kaj jo jechoł w rychtyk grupie, gipko, za kimś - na kole.
W Skoczowie dogoniła nos wiynkszość 4. grupy. Ja piernicze - przepisy godajom 15 ludzi max., a naszo grupa liczyła łohohoho 20-25 hahah. Pora km przed Ustroniym Paweł zwolnił, jo na niego poczekoł - w końcu mielimy swój plan: na spokojnie.
Na punkcie trza se było zadowolić żymłami, kołoczkiym i batonym. No i była tyż woda, izotony, kawa czy herbata? :D

Po opuszczyniu punktu kajś se stracił Paweł. Jechołech do 2. ronda 10km/h i go niy widziołech. Na światłach czekołech i dalij go niy było. No nic - jechołech z nadziejom, że mie dogoni. Przed Cieszynym mijo mie grupka na 300km. Na rondzie w Cieszynie chytom aero za tirym i direkt pod tyn podjazd zapierniczom hehe. No ale trocha tyn tir se rozpyndził i niy mioło synsu dalij zapierniczać na maxa. Ale dogoniłech ta grupka na 300km hehe i z nimi jechołech. W Zebrzydowicach na punkcie dogonił mie Paweł. Tam do jedzynio yno baton i banan. Wyruszylimy dalij z dwoma innymi.

hahahaha


Next punkt w Tworkowie. Tam już nic do jedzynio, yno woda... Ubrołech wszystko prócz kominiarki. Było ze 18'. W Radlinie meldujymy sie po 6h brutto. Średnio 29 jakoś, ale dobrze sie czułech. Do jedzynio gorki bogracz z żymłami. Jo sie tym napchoł dość fest hehe. Ubrołech kominiarka, bo już po łepie było czuć pot/wilgoć, a tympytarutka spodła 14'.
Kilometer od odjazdu jo se wspomnioł, że szło zabrać banany. Ja pierniczeeeee!!! Musiołech zajechać na tym do Ustronia ehh

Trocha o pogodzie: momyntami mikroskopijne kropelki, kaj-niekaj mokro droga, wiatr w miara spokojny (na poczontku na wiślance). Tympyraturka kole 3 w nocy uwaga - 21' !!
Już dojyżdżajonc do Ustronia zaczyło fajnie wioć... Już na drodze do Cieszyna momyntami sztorm heh. Ale na tyle "ciepły", że musiołech zdyjmnyć kominiarka, bo sie przegrzywołech. Yno jo to robił w czasie pyndalowanio i ani niy wiym kiedy - wypadła mi Niy było synsu jij szukać, trudno. Z nami od Radlina zabroł se jedyn starszy gościu. Mioł trekkinga, niy mioł pyndali SPD - jechoł równo z nami cołki czos - wielki szacun dlo niego, siła mo pierońsko! W Zebrzydowicach dalij trwoł karnawał :D By nie tyn maraton... :D
Mniejwiyncyj w okolicach Cieszyna odnowiła sie mojo kontuzja prawego kolana... Jo wiedzioł, że to może sie stać, kwestia była yno: na kierym kilometrze i jak bardzo dotkliwe to bydzie? Przez te kolano całkowicie miołech wyłonczony systym "ciongnycio korby na wiyrch", a tym samym niy było możliwości rozkładu sił na dwu- i czworogłowe. A pyndalowani w trybie: lewo szłapa ku wiyrchu - prawo na dół, niy było za wygodne. Ale z każdym kolejnym kilometrym tyn ból sie niy powiynkszoł, na szczyńści. Mogłech jechać niezłym tympym.
W okolicach Łazisk Paweł trocha sie zaczył oszczyndzać. Jo tyż (i kolano se odpocznie), gościu na trekkingu systematycznie sie oddaloł. Jak my wjyżdżali na punkt do Tworkowa, to on wyjyżdżoł. Jo żeh sie czuł o dziwo bardzo dobrze! Paweł już ponoć średnio. Beztoż postanowiłech, że zaryzykuja i pojada SOLO POŚCIG! Czyli matematycznie - 180km do mety. Żeby nie było, to je istotne - z Pawłym i tyż za kimkolwiek innym niy stosowołech jazdy "na kole" od czasu wiślanki na piyrwszyj pyntli. Była jazda 3-5m za kimś abo obok siebie.
No nic, była jakoś 5:20 i zaczyłech "czelyndż". Piyrwszy do złapanio - trekkingowiec. Jo do Radlina zapierniczoł ostro, średnio 30 jak nic. Już mi sie pojawiył na horyzoncie przed Radlinym. Chyciłech go direkt 200m od punktu, bo pomylił drogi :D Gipko odbić dyskietka, zostawiłech na tym punkcie "nocne lonty", wpompowołech izotoniki w siebie, zjodłech co sie doło, banany do kapsów i w droga! Średnio: 27.9. Niy umia stwierdzić, czy kogoś udało mi sie dodatkowo przegonić na tym punkcie, kilku kolorzy siedziało przi swoich kołach. Niy patrzołech na ich numery. Przed Jastrzymbiym wyprzedziłech kolejnych 3. Jo jechoł tak zmotywowany, tak "wypoczynty" że nie byłech w stanie zrozumieć: "skond wy mie je jeszcze tako moc?". Na wiślance zaś mocny wiater ehh.. tak jak uwielbiom ta droga, tak tego dnia jij niy ciyrpiołech. Ale przegoniłech jednego. W Skoczowie na Orlynie zaś kombo x3 do "kolekcje" - robili se pauza pod paryzolym hehe. Dojechołech do Ustronia na punkt, tam zaś 2 było. Od tego momyntu na widok słodkigo jedzynio... moji oczy niy chciały tego widzieć. Ale jejśc trza było, innyj rady brak. Gumy do żucio w pewny sposób neutralizowały tyn "niesmak".
Samopoczucie jeszcze w miara okej, o dziwo. Cieszyłech sie, że już jada na kolejny punkt, bo sie zaczyły hopki, a mie już żić bolała od tego "plastikowego" zica. Jednak Selle Royal Freccia to je na długich rajzach konkretno i wygodno kanapa! :> kominiarka znalozłech - leżała przi drodze haha. W Zebrzydowicach trafiom na punkcie jeszcze jednego gościa. On to mioł machina konkretno - 6,5kg czasowo lalunia na 10cm stożkach i elektronice. Ale już złapoł ze 3 pany. I żeh mu użyczył dyntki. Sportowe opony - niby szybsze, ale i podatniejsze na "laczki". Moji Durano - prawie 6kkm i jeszcze niy zawiodły :) Wziyłech se sobom 2 banany i 2 batony i na tym miołech przijechać aż do Radlina. W Tworkowie doganio mie jedyn zawodnik. Zrobił krótszy pitstop o minuta wiync zaś musiołech gonić. Słońce grzoło dość mocno, na liczniku 35'... Oblywani sie to był standard heh. Ale dogoniłech i przegoniłech. W Syrynii na ściance było kosmicznie hardkorowo, ale dołech rada! Potym już do Radlina w zasadzie prosto droga. Te ostatni 10km to już czułech braki w żołondku. Myśla, jakby było ze 5-10km wiyncyj, to odcinka gwarantowano.
Ale dojechołech! Piyrw co zrobiłech na mecie, to niy gipki lecynie odbić dyskietka, yno cało woda z bidonów na siebie wlołech :D Jeszcze z kimś krótko pogodołech. Straciłech góra 2min, ale w ostatecznym rozrachunku i tak do osoby przedy mnom traciłech 8min, wiync luzik :) By niy było hycu, to pewno miołbych ochota dokryncić do 500km heh. Pościg zakończony sukcesym - przegoniłech 11 osób :)) Średnio utrzimano z drugij pyntle!

Potym o 20:00 było rozdani dyplomów, pucharków, jakiś filmik itp. Moji piyrwsze, rowerowe nagrody hehe.

Dystans 450km+ (przewyższynia ok. 3800m) ukończyło niby 75 osób, jo z moim czasym uzyskołech 26. miejsce! Jak na piyrwszy maraton i w zasadzie jazda SOLO - bombon! :)


na i z maratonu

Niedziela, 29 czerwca 2014
Km: 10.00 Km teren: 0.00 Czas: 00:25 km/h: 24.00
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: Haibike Speed RC Aktywność: Jazda na rowerze

przed maratonym

Sobota, 28 czerwca 2014
Km: 20.50 Km teren: 0.00 Czas: 00:56 km/h: 21.96
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: MTB Custom Aktywność: Jazda na rowerze
Po numerek startowy (39) do Radlina, a potym na cyntrum na sklepy hehe.

Wyniki na żywo bydom tukej :P

http://maratonrad.com.win1.kkibci.pl/

to i tamto

Czwartek, 26 czerwca 2014
Km: 27.40 Km teren: 0.00 Czas: 01:30 km/h: 18.27
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: MTB Custom Aktywność: Jazda na rowerze
Piyrw przed połedniym do Radlina pomóc Danielowi wyciepać klawiyr z drugigo piyntra bez balkon, bo bez schody niy dało rady :D niy no, jakoś my w 6 chopa ta 250kg machina szpilajonco przeonaczyli hehe
A potym pod wieczór zaś urlopowym tympym po rybnickich ściyżkach :] Jutro maraton na 450km, a jeszcze coś mi tam w kolanie niy fungo, jak powinno :/ Direkt terozki!! a czamu niy 1-2 miesiyncy tymu??
Zachód zalew
Zachód zalew © gustav
Zachód zalew 2
Zachód zalew 2 © gustav
Zachód zalew 3
Zachód zalew 3 © gustav
Rybnik cyntrum
Rybnik cyntrum © gustav
Tory kolejowe
Tory kolejowe © gustav

nocny sokół

Wtorek, 24 czerwca 2014 Kategoria a) Szłapy rozgrzote [100-199km]
Km: 156.50 Km teren: 0.00 Czas: 05:36 km/h: 27.95
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: Haibike Speed RC Aktywność: Jazda na rowerze
Ostatnio już zapoznawczo pyntelka maratonu, kiery już je w sobota! Ale tym razym nocno rajza. Ugodalimy se z Pawłym na nia i o 22:15 jakoś zaczylimy piyrwsze km'y. Z poczontku kole 12', ale potym corozki tragiczniyj hehe. Najmyni było 8'. Ogólnie idzie pedzieć miołech letni lonty, ale o dziwo yno mi zmorzły palce w szczewikach. Podczas jazdy nawet słabszym tympym niy było aż tak zima, jakby to miało przistać na 8' :) to je mój 1. Wpis z androida :D 
różne

Poniedziałek, 23 czerwca 2014
Km: 87.50 Km teren: 0.00 Czas: 04:40 km/h: 18.75
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: MTB Custom Aktywność: Jazda na rowerze
Ze wczorej i z dzisiej :P Dzisio multum objechanych poważnych firm w celu rozniesiynia CV-ek; na krojony chlyb i banany trza zarobiać przeca niy? :D A zaro wyruszom zaś w strona gór hehe

Małopolskie chopki

Piątek, 20 czerwca 2014 Kategoria c) Gryfny klank [300-499km]
Km: 460.00 Km teren: 0.00 Czas: 18:47 km/h: 24.49
Pr. maks.: 72.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: Haibike Speed RC Aktywność: Jazda na rowerze
Plany były na tyn tydziyń w pierony ambitne. Piyrw pyntla 1200km, potym inno na 800km, a wyszło finalnie - niydalekie od Rybnika chopki :> Plan rajzy zaproponowoł Ludwik (tlenek), czyli jakoś tam pyntelka w jego okolicach. W tyn dziyń miało przelotnie padać, to bych mioł okazjo trocha oswoić se z deszczym.
Wstołech po niycałych 3h spanio, o 1:30. Obrzyndy przigotowawcze - jak zwykle mi na nich zeszło czasu, ale wyjechołech planowo, o 3:05. Oblykłech strój BS + nakolanniki + bluza termo. Przi ok. 14' jeszcze szło strzimać, tymbardzij, że jechołech z wiatrym.
Jeszcze w Rybniku
Jeszcze w Rybniku © gustav
W cyntrum Rybnika podpiyłech se tira, kiery tyż jechoł do Pszczyny :D :D Piyrwszy roz byłech w Pszczynie po godzinie jazdy hehe średnio 40 z groszami. Nowy asfalt, to szło pyndalować ^^
Kajś już na chopkach
Kajś już na chopkach © gustav
Krajowo 28
Krajowo 28 © gustav
W Makowie byłech pora min. przed 8. Tam spotkołech Tlenka. Zapożyczył mi szmyra do kiety, bo moji coś a'la WD40 po 120km już niy spełniało swojij role. I tak oto (czasym :D) lajtowym tympym kierowalimy se na Krowiarki.
Babia w chmurach
Babia w chmurach © gustav
Na podjeździe
Na podjeździe © gustav
Im wyżyj, tym zimnij. Tympyraturka już kole 11-12'. Dookoła pełno chmur, ale dalij niy padało.

Zjazd to momyntami lodówka :D Ale czasym musiołech sie zatrzimać na foto - bo w doma tego niy ma hehe
Na zjeździe
Na zjeździe © gustav
Czasami słońce przenikało bez chmury.
Panorama kajś tam
Panorama kajś tam © gustav
Babia w oddali
Babia w oddali © gustav
W Czornym Dunajcu pauza w piekarni. Kurna wiela tam było ludzi... Było kole połednia, a dalij wiyncyj jak 15' to nie było :/
Jakiś tam jeziorko
Jakiś tam jeziorko © gustav
Kajś tam zaczyły sie chopki i uwaga, słońce troszka dowało o sobie znać :> że normalnie musiołech seblyć nakolanniki i koszulka termo.
Wysokokokoko
Wysokokokoko © gustav
Krościenko nad Dunajcym - kolejno wiynkszo pauza przi sklepie. Tam mi fest, ale to już fest spodły morale, jak sie dowiedziołech, że Tlenek roz na trasie 150km zjod yno batona i zapiekanka...
I zadecydowalimy, że zrobiymy mały odskok po 1 gmina, skoro my już byli w pobliżu :D
+1 gmina do kolekcje :D
+1 gmina do kolekcje :D © gustav
Symboliczne 10m po nowyj gminie i nazot :D
W zasadzie od tych okolic zaczył sie fest powolny wznos terynu. Przed Lubomierzym trocha wiynkszy podjazd. Czyli w sumie ze 40km jazdy do góry hehe.
W drodze do Mszany
W drodze do Mszany © gustav
Przed wjazdym na Dk28 musiołech se zaś oblyc bluza, dalij zima było ehh. Ale już po kierymś km'ie na tyj krajowyj zaczyło sie pojawiac słońce :)) W końcu!
Tlenek w akcji
Tlenek w akcji © gustav
Piyrwsze foto w słońcu!
Piyrwsze foto w słońcu! © gustav
Sztyjc było góra - dół - góra - dół. Jo jo przejechanych 300km czułech sie zarombiście!!! Zero kryzysów! Chyba przez prawie idealno tympyraturka do jazdy.
Słitaśnie musi być!
Słitaśnie musi być! © gustav
W strona Makowa
W strona Makowa © gustav
Mie wszystki podjazdy dzisio wchodziły tak lekko, jak nigdy, niy wiym czamu.. Ale było gites :)
W Makowie najazd na zapiekanki :))
Kolacyjka mmm
Kolacyjka mmm © gustav
Tam dzwoniłech do Karela, że niydługo byda przejeżdżoł bez Andrychów i że mo okazja mie eskortować pora km'ów. Ale tyn mi odpisoł, że wlywo kolejne % do basa i niy do rady :D Piontek wieczór - moga mu wybaczyć hehe.
Potym ostatni zakupy w Tesco. 7 żymłów, chlyb krojony (!), 4 banany, oshee i woda smakowo.
Zatankowany na noc hehe
Zatankowany na noc hehe © gustav
Ta tasza pod zic mo dużo plusów heh ;)
Pożegnalimy sie i wyruszyłech w samotno rajza. Fest podobno sytuacjo do zeszłorocznego Tour de Babia - tyż Babia dzisio w roli głównyj, tyż dużo chopek, tyż widok na Tatry, tyż zakupy na nocne kryncynie :)
Przed Wadowicami yno mikroskopijnie kropiyło. To było yno tela z zapowiadanych opadów na dzisio...
Zachód DK28
Zachód DK28 © gustav
Zachód DK28 dwa
Zachód DK28 dwa © gustav
Ogólnie miołech w planach robić 500km. Bo dalij elegancko mi se krynciło. No ale nic nie trwo wiecznie...
W okolicach Andrychowa już oblykłech se kurtka, bo sie zima powoli robiło, ze 13'. Głównie mi po karku było chłodnawo, a ta kurtka mo wysoki kragiel, wiync dobro ochrona idzie pedzieć. Po prostu zapomniołech zabrać mojo specjalno, polarowo "chusta" na kark. Ale że tyn kragiel był mało komfortowy w pochyłyj jeździe, to musiołech zacznyć kombinować. Seblykłech bluza termo i użyłech jij jako szal. Po łepie tyż było zima, to kapuca z kurki pod kask. Owe sposoby tymczasowo se sprawdziły :> Dojechołech do Skoczowa i było corozki gorzyj. Tam zjodłech reszta co miołech, prócz chlyba. Na włosach czuć było pot/wilgoć, wiync już efekt "grzocio" powoli zanikoł... :/ Sama kurtka chroniła na klacie przed wiatrym, ale zimno sie dostowało rynkowami, od spodu. W tym momencie posiadani jeszcze jednyj bluzy z długim rynkowym bardzo by pomogło. Po szłapach w ogóle mi niy było zima. Natomiast rynkawiczki jakiś cieplejsze by sie tyż przidały. Morale mi fest spodły. Jo już wiedzioł, że jak podjada pod dom, to byda mioł ~460km i tych 40km za pierona niy byda mioł ochoty dokryncać. Niy byłech o dziwo wyplompany po tych górach, szłapy fajnie podowały, yno jakiś miyńsiyń przi kolanie mie trocha boloł (jak sie ciongnie korba na wiyrch). Byłech po prostu wyziombiony, źle oblyczony :/ Na wiślance pojawiył sie mega-kryzys. Kryzys spanio. Tragedia. Porównywalny z tym z mojij trasy Gdynia - Rybnik (drugo noc). Zaś miołech zwidy przed oczami. Jakieś tiry w jeziorze widziołech, jakieś czołgi (?) na poboczu drogi i inne niysamowite "obrozki". Aż do Żor jakoś 5x bych sie otorł o wypadek - zasypiołech i abo bych wjechoł w barierka oddzielajonco kierunki jazdy, abo bych sie wdupił poza pobocze, kajs do rowu... Jo nie wiym, jak udało mi sie tego uniknyć. Trocha w Rybniku już jakby mi to przeszło. Zima dalij było, 11'. Dojechołech urlopowym tympym du dom (pora minut przed 3.) i już niy dokryncołech. Szłapy okej, bez wyplompanio/wycieńczynio, ale "schłodzony" i ospały. Jedyny plus to taki, że zaś zebrołech trocha doświadczynio na czerwcowe, nocne rajzy. Musi być w nocy min. 15', żeby kryncić bez kryzysów.

Zjodłech: pół zasobów piekarni, 1/3 działu pieczywa w Tesco, czekolada i poranoście bananów.

+8 gmin
Wiela jo mógł zrobić przewyższyń na tyj trasie? Na danych z tyj mapki mom 18,5km wzniesiynia terynu.
Porobić video

Czwartek, 19 czerwca 2014
Km: 49.20 Km teren: 0.00 Czas: 02:50 km/h: 17.36
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: MTB Custom Aktywność: Jazda na rowerze
Rajza po Rybniku celym nagranio krótkich klipów wideo do mojigo intro do Tour de Rybnik. Wideo byda montowoł na dniach, wiync sam na bloga dom linka :> Ogólnie sklepy dzisio pozawiyrane, gryfno pogoda i co jo zejrzoł na rybnickich ścieżkach?? Masa ludzi na kołach! że aż momyntami musiołech zahamować za byle kim, żeby przepuścić innych z naprzeciwka! co to sie dzieje?? :D
Elektrownia
Elektrownia © gustav

TO MIE ROZMONTOWAŁO NA AMYN :D
Monopolowy
Monopolowy © gustav
Pontony, kajaki i te sprawy
Pontony, kajaki i te sprawy © gustav
Kolololowe płotki
Kolololowe płotki © gustav
Molo na zalywie
Molo na zalywie © gustav

No i w ogóle jutro wyruszom w rajza. W końcu pojeżdża po alpejskich asfaltach! :)) Do pewności zamiyniłech sztyca karbonowo na niyzniszczalno z ZOOM'a, niy ma co ryzykować :) hey
No to wyruszomy!
No to wyruszomy! © gustav

Jakiś ospały

Wtorek, 17 czerwca 2014
Km: 52.80 Km teren: 0.00 Czas: 01:55 km/h: 27.55
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: Haibike Speed RC Aktywność: Jazda na rowerze
W zasadzie to głównie wypróbować nowe spodynki i to jeszcze na fabrycznym zicu - czyli tyj desce :D Obyło sie bez tragedie :P Wioł fest silny momyntami wiater z północy, a jo jakoś i tak bez mocy, wiync tympo idzie pedzieć - taki wyższy level tympa urlopowego o!
Sam taki makro-szpan
Sam taki makro-szpan © gustav
Bryle fajne som!
Bryle fajne som! © gustav


różne

Wtorek, 17 czerwca 2014
Km: 46.10 Km teren: 0.00 Czas: 02:00 km/h: 23.05
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
: kcal Podjazdy: m Sprzęt: MTB Custom Aktywność: Jazda na rowerze
M.in. zaś shopping w Decathlonie ^^ Kupiłech se po okazjonalnyj, niskij cynie spodynki kolarski (żeby niy jeździć sztyjc w tych bajkstatsowych) i galoty na dyszcz - bydzie kiedy ulywa, to przetestuja hehe

kategorie bloga

Moje rowery

Addict Blue 15836 km
Gravel Custom 5579 km
MTB Interceptor 5931 km
City Cadillac 1700 km
Avaine 8824 km
Giant TCR Advanced 2186 km
Custom 2.0 Essential 8839 km
FastBack 5.8 Custom 41880 km
XC Custom Evolution 18260 km
MTB Custom 15323 km
Haibike Speed RC 21452 km
Unibike Mirage 7536 km

szukaj

archiwum


Statystyki zbiorcze na stronę